
Večer u příležitosti svátku svatého Jana jsme ve spolupráci s Akademií Léčivé Výživy uspořádali tradiční svatojánské setkání.
Nechybělo svatojánské devatero kvítí, pletení věnců, psaní přání ani symbolické pálení toho, co už chceme nechat za sebou. Připravovali jsme bylinkové máslo, slévali tinktury z medicinálních hub a tradičně nakládali třezalkový olej.
Večer jsme zakončili u ohně s buřtíky a příjemnou atmosférou dlouhého letního podvečera.
Děkujeme všem, kteří dorazili, a těšíme se na další společná setkání.
